II BIEG Z POLICJĄ - GÓRA - dystans 10 km

Czteroosobowa reprezentacja Klubu Biegacza "Zdyszaaani" Chocianów wzięła udział w 2. Biegu z Policją, który odbył się 27 sierpnia 2011 roku w Górze. W ramach tego biegu zostały rozegrane II Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na 10 km. Podczas tego biegu uczestnicy mieli do pokonania cztery okrążenia prowadzące ulicami Góry oraz bieżnią stadionu. Dość kręta, jednak płaska i przez to szybka trasa, posiadająca atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, stwarzała możliwość uzyskania dobrego wyniku.

Na tych zawodach nasz Klub reprezentowała jedna kobieta - Justyna Machoń, która ustanawiając swój nowy rekord życiowy wynoszący 0:56:51 zajęła 32 miejsce wśród kobiet. Wśród mężczyzn reprezentujących Klub Biegacza z Chocianowa najszybszy był Sebastian Grodecki, który z wynikiem 0:36:49 zajął 17 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej. W zawodach wzięli również udział: Piotr Machoń, który przekroczył linię mety w czasie 0:40:36 (50 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 21 w klasyfikacji wiekowej) oraz Janusz Rączkowski, który przebiegł 10 km w czasie 0:48:52 (143 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 18 w klasyfikacji wiekowej).

Na mecie na każdego z uczestników czekał piękny, pamiątkowy medal, ciepły posiłek, a także odbyło się losowanie nagród.